0товарів: 0.00 грн. 

Важка огороджувальна сітка без-вузлова Д.5мм. Осередок 12см.Відбійник для стадіонів, спортмайданчиків червона

117.65 грн.100.00 грн.
  • Модель:  99080009
  • Ширина: 100 x Висота: 100
  • Вага: 12
Акція закінчиться через:
117.65 грн.
100.00 грн.

Загороджувальна сітка, що огороджує без-вузлова Іспанська Д.5мм. Осередок 12см. для спортзалів, стадіонів, спортмайданчиків – це виріб відмінної якості спільного виробництва світового лідера Іспанського Leon De Oro та українського S4S. Leon De Oro виробляє без-вузлові спортивні та захисні сітки з 1979 року. Товар має високу міцність і морозостійкість. Такі сітки є важливим спортивним інвентарем для спортивних залів, стадіонів, спортивних майданчиків, тому слід приділити особливу увагу під час їх вибору.

Ціна вказана за сітку з необробленими краями. Додаткове зміцнення периметра сітки шнуром із наповнювачем коштує 20 грн./пог.

Полотно сітки – від відомого іспанського виробника Leon De Oro має всі необхідні сертифікати якості. Серед сертифікатів OEKO-TEX – 1-й клас з екологічної безпеки для дітей та дорослих, AITEX – сертифікат пожежної реакції з наданим найвищим класом M (низька теплопровідність та швидке згасання полум'я), сертифікат походження та декларація відповідності виробничим стандартам.

Характеристики

без-вузлова

Комірка – 12 сантиметрів

Діаметр шнура – 5 міліметрів

Вага на 1 м2 – 120 грам

Форма осередків – квадрат

Матеріал – поліпропілен

Особливості

Представлена без-вузлова загороджувальна сітка виготовляється з морозостійкого поліпропілену із застосуванням нових технічних розробок. Відсутність вузлів не викликає локальних знижень міцності, на відміну моделей з вузлами. Тим самим досягається краща міцність та розривне навантаження виробів. Спортивна сітка має найвищий 1-й клас сертифікату 100 OEKO-TEX з екологічної безпеки для довкілля та людини (включаючи дітей). Сітка для спортзалу відрізняється простотою складання та відсутністю необхідності стабілізувати її розмір за рахунок відсутності вузлів.

Приклади використання таких сіток: 1) останні чотири чемпіонати світу з футболу проводилися з офіційним використанням сіток цього бренду. 2) такі сітки використовуються на нафтових вежах у Норвегії.

Вартості:

Висока міцність, зносостійкість;

Підбір виробу за розміром та кольором;

Низьке водо-поглинання;

Хороші теплоізоляційні властивості, морозостійкість;

несприйнятливість до температурних перепадів;

Стійкість до ультрафіолетового випромінювання;

Стійкість до забруднень завдяки волокну, що не абсорбує;

Не накопичують статичну електрику;

Збереження властивостей у кислому та лужному середовищі;

гігієнічність, бактеріальна захищеність, екологічність;

Не поїдаються комахами-шкідниками.

За бажанням клієнта виробляється посилення периметра (з усіх боків пришивається шнур підвищеної міцності, з наповнювачем, колір шнура посилення підбирається під колір сітки).

Область використання виробів є досить широкою. Захисна сітка для спортивних залів також застосовується для огородження дитячих ігрових зон, в аквакультурі (лов та продаж риби), у будівництві для створення захисних огорож, в агрокультурі для забезпечення безпеки врожаїв, у тваринництві та птахівництві (для створення вольєрів, огородження території пасовищ), у дизайні ландшафту (для оформлення газонів, вирівнювання ґрунту, формування рослинних композицій).

messenger
Ви дивилися