0товарів: 0.00 грн. 

Загороджувальна сітка без-вузлова Д.3мм. Осередок 12см. син-жов. Спільно Іспанія Україна.

95.29 грн.81.00 грн.
  • В наявності
  • Виробник:  El Leon De Oro
  • Модель:  99080013
Акція закінчиться через:
95.29 грн.
81.00 грн.

Загороджувальна сітка без-вузлова Д.3мм. Осередок 12см. однокольорова. різні кольори. для спортзалів, стадіонів, спортмайданчиків – це виріб відмінної якості спільного виробництва світового лідера Іспанського Leon De Oro та Українського nets4sport. Leon De Oro виробляє без-вузлові спортивні та захисні сітки з 1979 року. net4sport займається виробництвом спортивних сіток з 2003 року. Історія та користь взаємодії цих виробників описана нижче. Товар має високу міцність і морозостійкість. Такі сітки є важливим спортивним інструментом для спортивних залів, стадіонів, спортивних майданчиків, тому слід приділити особливу увагу при їх виборі.

Як правильно вибрати сітку і не стати жертвою аферистів, ви можете прочитати у статті за посиланням

Висота даної моделі сітки 4,2 метра або кратна цьому розміру. Довжина може бути будь-якою. Ціна вказана за сітку з необробленими краями (обрізані "хвостики"). Додаткова обробка та зміцнення периметру сітки шнуром із наповнювачем коштує 12 грн./пог. м. Товар відправляється зі складів у Харкові та Івано-Франківську.

На офіційному сайті nets4sport Ви можете ознайомитись з новинками або стати учасником наших програм та акцій. Застосування без-вузлових технологій світового лідера мережі-виробництва Іспанського Leon De Oro та Українського nets4sport дозволяє поєднувати переваги та позбавлятися недоліків спортивних сіток вузлових та без-вузлових. Тільки кілька прикладів: винайдена nets4sport технологія дозволяє виробляти без-вузлові спортивні сітки зі в'язаних шнурів, з наповнювачем, у тому числі великих діаметрів (до 7мм.), що раніше було можливо тільки у виробництві вузлових сіток. Або перевага без-вузлової сітки, яка не змінює свої розміри, як вузлова сітка, через затягування кожного вузлика самої сітки під своєю вагою (приклад – провис у нижній частині вузлових волейбольних сіток). Поєднання можливості використовувати шнури з наповнювачем, підвищеної міцності та без-вузлової технології дають відмінний ефект.

Характеристики:

Без-вузлова технологія

Осередок – 12 сантиметрів

Діаметр шнура – 3 міліметри (в'язаний, з наповнювачем)

Вага на 1 м2 – 70 грам (вага без посилення)

Форма осередків – квадрат

Матеріал – поліпропілен


Особливості

Представлена безвузлова загороджувальна сітка виготовляється з морозостійкого поліпропілену із застосуванням нових технічних розробок. Відсутність вузлів не викликає локальних знижень міцності, на відміну моделей з вузлами. Тим самим досягається краща міцність та розривне навантаження виробів. Спортивна сітка має найвищий 1-й клас сертифікату 100 OEKO-TEX з екологічної безпеки для довкілля та людини (включаючи дітей). Сітка для спортзалу відрізняється простотою складання та відсутністю необхідності стабілізувати її розмір за рахунок відсутності вузлів.

Приклади використання таких сіток: 1) останні чотири чемпіонати світу з футболу проводилися з офіційним використанням сіток цього бренду. 2) такі сітки використовуються на нафтових вежах у Норвегії.

Колір:

Також у нас представлені різні моделі різних кольорів.

Переваги:

Висока міцність, зносостійкість;

Підбір виробу за розміром та кольором;

Низьке водопоглинання;

Хороші теплоізоляційні властивості, морозостійкість;

несприйнятливість до температурних перепадів;

Стійкість до ультрафіолетового випромінювання;

Стійкість до забруднень завдяки неабсорбуючого волокна;

Чи не накопичують статичну електрику;

Збереження властивостей у кислому та лужному середовищі;

гігієнічність, бактеріальна захищеність, екологічність;

Не поїдаються комахами-шкідниками.

За бажанням клієнта виробляється посилення периметра (з усіх боків пришивається шнур підвищеної міцності, з наповнювачем, колір шнура посилення підбирається під колір сітки).

Область використання виробів досить широка. Захисна сітка для спортивних залів також застосовується для огородження дитячих ігрових зон, в аквакультурі (лов та продаж риби), у будівництві для створення захисних огорож, в агрокультурі для забезпечення безпеки врожаїв, у тваринництві та птахівництві (для створення вольєрів, огородження території пасовищ), у дизайні ландшафту (для оформлення газонів, вирівнювання ґрунту, формування рослинних композицій).

Пропонуємо купити надійні та високоякісні без-вузлові сітки спільного виробництва Іспанської компанії Leon De Oro та Українського виробника nets4sport у нашому Інтернет-магазині спортивних товарів.


Зразки сертифікатів:

messenger
Ви дивилися