0товарів: 0.00 грн. 

Сітка огороджувальна без-вузлова Іспанія Д.3мм. Осередок 4,5см. для спортзалів, тенісних кортів, чорна

182.35 грн.155.00 грн.
  • В наявності
  • Виробник:  El Leon De Oro
  • Модель:  99080002
  • Довжина: 16 x Ширина: 7 x Висота: 4
  • Вага: 1
Акція закінчиться через:
182.35 грн.
155.00 грн.

Сітка огороджувальна без-вузлова Іспанія Д.3мм. Осередок 4,5см. для спортзалів, тенісних кортів, чорна для тенісних кортів, спортзалів, стадіонів, спортмайданчиків чорна – це продукція класу преміум від відомої та визнаної на ринку компанії Leon de Oro (Іспанія), що випускає захисні спортсітки ще з 1979 року. Виріб характеризується високою міцністю та відмінною морозостійкістю. Такі сітки є важливим спортивним інструментом для тенісних кортів, спортивних залів, стадіонів, спортивних майданчиків, тому слід приділити особливу увагу при їх виборі. Як правильно вибрати сітку і не стати жертвою аферистів, ви можете прочитати у статті за посиланням

Ціна вказана за сітку із необробленими краями. Додаткове укріплення периметра сітки шнуром із наповнювачем коштує 24 грн./пог. м. Товар вирушає зі складу у Харкові.

Полотно сітки – від відомого іспанського виробника Leon De Oro, має всі необхідні сертифікати якості. Серед сертифікатів: OEKO-TEX – 1-й клас з екологічної безпеки для дітей та дорослих, AITEX – сертифікат пожежної реакції з наданим найвищим класом M (низька теплопровідність та швидке згасання полум'я), сертифікат походження та декларація відповідності виробничим стандартам.

Вузлові загороджувальні сітки виробництва nets4sport Україна Ви можете переглянути за посиланням.

Характеристики

Осередок – 4,5 сантиметра

Діаметр шнура – 3 міліметри (в'язаний)

Вага на 1 м2 – 150 грам (вага без посилення)

Форма осередків – квадрат

Вид плетіння – без-вузловий

Матеріал – поліпропілен

Особливості


Представлена без-вузлова сітка огороджувальна виготовлена в Іспанії з поліпропілену з використанням передових виробничих технологій. Відсутність вузлів не викликає локальних зниження міцності в точках перетину шнура, на відміну від моделей, що мають вузли. За допомогою цього вдається досягти підвищеної міцності та розривної сили у виробах. Товар має 1-й клас у сертифікаті за стандартом 100 OEKO-TEX, що засвідчує екологічну безпеку продукції для людини (включаючи навіть маленьких дітей) та зовнішнього природного середовища. Пропонована спортсітка відрізняється простотою установки з непотрібністю стабілізувати її розмір завдяки безвузловій конструкції.

Колір

Дана загороджувальна сітка має чорний колір. Також у нас представлені моделі безвузлових сіток з аналогічними характеристиками інших кольорів.

Переваги та переваги:

Висока міцність, зносостійкість;

надійність, тривалий термін служби;

Можна підібрати виріб за розмірами, кольором та матеріалом;

Надано всі необхідні сертифікати якості;

Чи не вбирають воду;

Гарна теплоізоляція, морозостійкість;

Пожежна безпека – швидко згасає полум'я;

Несприйнятливість до перепадів температури;

Стійкість до дії сонячного випромінювання;

Стійкість до забруднення, збирання пилу (неабсорбуюче волокно);

Антистатичний ефект – не накопичують статичну електрику, є провідником струму;

Зберігають свої властивості в кислотному та лужному середовищі;

Екологічність, гігієнічність, невідповідне середовище для поширення бактерій;

Не ушкоджуються комахами-паразитами.

Приклади використання таких сіток: 1) останні чотири чемпіонати світу з футболу проводилися з офіційним використанням сіток цього бренду. 2) такі сітки використовуються на нафтових вежах у Норвегії.

Область діяльності, де використовуються вироби, є досить великою. Сітка спортивна застосовується для відділення ігрових, тренувальних майданчиків, тенісних кортів, відокремлення дитячих куточків для ігор, в аквакультурі (рибне розведення, вирощування, продаж), у будівельній справі для створення огородженої території, в агрокультурі для забезпечення збереження врожаїв та польових культур, у птахівництві та тваринництві (для зведення вольєрів, обмеження пасовищного простору), у ландшафтному дизайні (при облаштуванні газонів, оформленні насаджень із рослин, вирівнюванні ґрунту) тощо.

Пропонуємо купити за низькою ціною високоякісні та надійні без-вузлові сітки від іспанського виробника Leon De Oro у нашому Інтернет-магазині спортінвентарю S4S. З новинками нашого виробництва Ви можете ознайомитись за посиланням


Зразки сертифікатів:

messenger
Ви дивилися