0товарів: 0.00 грн. 

Список новин


Оригінальний подарунок
15.09.2023

nets4sport цінує кожного клієнта, і ми вдячні всім, хто вибрав наш магазин. Наша вдячність виражається у словах, а й у справі. Акція "Оригінальний подарунок від nets4sport" каже сама про себе. Ви можете близькій людині зробити справді оригінальний подарунок – гамак. І для того, щоб покращити естетичний вигляд такого подарунка – ми безкоштовно упаковуємо гама..

Читати далі

Акція! Розпродаж спорттоварів зі знижкою 50%
15.09.2023

У нашому спортмагазині відкрився розпродаж спортивних товарів із найвигіднішою знижкою 50%. Нова категорія розпродажу пропонує знижені в ціні товари, серед яких, як залишки з нашого складу, так і вироби, що мають незначні дефекти, що не впливають на їх функціональність. У числі представленої на розпродаж продукції Ви знайдете спортінвентар нашого власного ви..

Читати далі

Акція на футбольну атрибутику уболівальників! Знижка 50%
15.01.2022

У цьому оголошенні nets4sport пропонує Вам звернути увагу на розпродаж ексклюзивної, обмеженої серії плетених шарфів та футболок у кольорах та з гербом клубу. Звертаємо Вашу увагу, що кількість обмежена та більше ці моделі не будуть поставлятися на продаж. Знижка 50% дозволить придбати цю атрибутику з колосальною знижкою!Небагато історії: напередод..

Читати далі

Показано з 1 по 3 із 3 (всього сторінок: 1)
messenger