0товарів: 0.00 грн. 

Огороджувальна сітка загороджувальна Д.3мм. Осередок 4,5см. для спортзалів, стадіонів, спортмайданчиків

351.77 грн.299.00 грн.
  • В наявності
  • Модель:  91001011
Акція закінчиться через:
351.77 грн.
299.00 грн.

Огороджувальна сітка загороджувальна Д.3мм. Осередок 4,5см. для спортзалів, стадіонів, спортмайданчиків – це надійний виріб з невеликим розміром осередку для максимального захисту.

Як правильно вибрати сітку і не стати жертвою аферистів, Ви можете прочитати у статті за посиланням

Без-вузлові загороджувальні сітки (сертифіковані) спільного виробництва Leon De Oro Іспанія та S4S Україна Ви можете придбати за посиланням

Характеристики

Осередок – 4,5 сантиметрів

Діаметр шнура – 3 міліметри

Вага 1 метра квадратного у грамах 240.

Особливості

Шнур синтетичний кручений з наповнювачем, покращених характеристик діаметром 3 міліметрів, виготовлений з поліпропілену  чеського виробництва з добавками для покращення стійкості до УФІ та перепадів температур. Цей товар вирушає зі складу у Харкові.

Колір

Білий, жовтий, синій, зелений, або поєднання двох і більше цих кольорів у вигляді діагональних смуг, що чергуються.

Наші переваги

Ми є виробниками продукції, що продається;

Виробляємо сітки за індивідуальними замовленнями (розміри, кольори);

Любимо свою роботу та займаємося їй з 2003 року. За роки роботи заробили гарну репутацію у всіх областях України. З новинками нашого виробництва Ви можете ознайомитись за посиланням

Загороджувальну сітку замовляють для дитячих ігрових кімнат. Вони особливо важливо забезпечити безпеку відвідувачів. Хороша сітка захистить від травм та падінь. З нею діти зможуть розважатися без загрози здоров'ю, а їхні батьки будуть спокійні.

Рекомендуємо купити загороджувальну сітку зі шнура діаметром 3 міліметрів з осередком 4,5 сантиметрів в інтернет-магазині спортивних товарів та інвентарю S4S.

messenger
Ви дивилися