Повернення та обмін

Наш Інтернет-магазин nets4sport здійснює повернення або обмін товарів належної та неналежної якості, керуючись Законом України «Про захист прав споживачів».

Відповідно до цього Закону, повернення та обмін продукції належної якості можливі протягом 14 днів після факту отримання товару нашим клієнтом.

Повернення коштів за товар проводиться на банківську картку, з якої товар був оплачений або за реквізитами банківської картки, зазначеної в особистому кабінеті покупця, якщо товар був оплачений післяплатою.

При цьому зворотна доставка товарів належної якості (у випадках, якщо продукція не підійшла з якихось залежних від покупця причин) проводиться за рахунок клієнта. Товари неналежної якості (наявність заводського дефекту, пошкоджень до моменту отримання) відправляються назад за рахунок нашого Інтернет-магазину.

Одержуваний товар слід оглядати покупцю при отриманні поштою або в нашому офісі на предмет відсутності претензій до його зовнішнього вигляду, укомплектованості, відповідності замовлення, кольору і т.ін.

Умови повернення товарів належної якості:

Покупець може повернути куплений товар належної якості або обміняти його на інший протягом 14 днів за таких умов:

·         товар не був у вжитку і на ньому відсутні сліди експлуатації споживачем: подряпини, сколи, потертості, плями тощо;

·         товар знаходиться в повній комплектації із збереженням заводського пакування, якщо воно було в наявності;

·         збережені всі наявні ярлики на товарі, а також фабричне маркування;

·         товар зберігає як свій товарний вигляд, так і споживчі якості.

Повернення та обмін товарів неналежної якості:

До товарів неналежної якості належить продукція, в якій були виявлені недоліки або суттєві недоліки при отриманні або в ході експлуатації протягом гарантійного періоду або на строк понад 14 календарних днів:

·         до недоліків належать будь-які невідповідності вимогам нормативно-правової документації, а також інформації про товар, що надається продавцем або виробником;

·         до суттєвих недоліків належать дефекти (що не усуваються або вимагають на усунення період довше 14 днів), що заважають повноцінній експлуатації виробу за його цільовим призначенням або кардинально змінюють його якості, спричинені з вини виробника чи продавця. Такий недолік не повинен бути наслідком неправильної експлуатації або не дотримання правил зберігання виробу.

При виявленні будь-якого такого недоліку після отримання товару покупцем, продавець бере на себе обов'язок протягом нормативних термінів зробити зворотню доставку товару, обмін його на інший товар належної якості або повернення коштів за придбану продукцію.

Товари, які не можуть бути повернені після факту придбання, зазначені в постанові Кабінету Міністрів України №172 від 19.03.1994 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів», включаючи такі: парфумерно-косметичну продукцію, білизну, панчішно-шкарпеткові вироби, рукавички, іграшки дитячі з гуми надувні, товари в аерозольних упаковках і т.ін.