0товарів: 0.00 грн. 

Сітки для перенесення м'ячів "ЕЛІТ", на 5 м'ячів, шнур Д - 4 мм жовто-зелена

75.29 грн.64.00 грн.
  • В наявності
  • Модель:  91094011
Акція закінчиться через:
75.29 грн.
64.00 грн.

Сітка для м'ячів застосовується для перенесення та зберігання спортивних м'ячів – у футболі, волейболі, баскетболі та інших видах спорту. Це важливий та незамінний інвентар при проведенні змагань чи тренувань.

Модель «ЕЛІТ» - це першокласний варіант сітки нашого власного виробництва, зроблена вона методом вузлового в'язання з плетеного з наповнювачем поліпропіленового шнура діаметром 4 мм. Дана сітка для м'яча дозволяє переносити до 5 м'ячів одночасно.

Характеристики

Місткість: 5 м'ячів

Матеріал: поліпропілен

Діаметр шнура: 4 мм

Осередок: 12 см

Форма осередку: квадрат

Вид плетіння: вузловий

Особливості

Пропонована сітка для зберігання м'ячів характеризується високою міцністю, практичністю та зручністю використання. Властивості матеріалу виготовлення (поліпропілен низького тиску) дозволяють їй бути стійкою до різних негативних погодних впливів: сонячного випромінювання, намокання та перепадів температури. Також сітка для м'яча, купити яку за доступною вартістю Ви можете саме у нас, має зручну форму авоськи та відрізняється компактністю у складеному вигляді.

Наші сітки для м'ячів підходять для використання як у аматорському, так і професійному спорті. Сітка для футбольного м'яча або іншого надувного в кількості до 5-ти шт. – необхідний атрибут для спортсменів, тренерів та вчителів фізкультури, може застосовуватись у приміщеннях або на відкритому повітрі.

Колір: жовто-зелений

Переваги

Практичність, зручність експлуатації;
Висока розривна міцність, зносостійкість;
Місткість;
Стійкість до УФД;
Вологостійкість;
Стійкість до температурних перепадів;
Екологічна безпека;
Тривалий термін служби.
Щоб купити сітку для м'ячів надійної якості, за вигідною ціною та доставкою по всій Україні – робіть замовлення прямо з нашого сайту або звертайтесь до менеджерів S4S за вказаною контактною інформацією. Також у нашому каталозі представлена сітка для футбольних м'ячів інших моделей (відрізняються шнуром, місткістю, кольором).

messenger
Ви дивилися