0товарів: 0.00 грн. 

Сітки для перенесення м'ячів "СТАНДАРТ", на 5 м'ячів, шнур Д - 3 мм жовто-синя

77.65 грн.66.00 грн.
  • В наявності
  • Модель:  91094002
Акція закінчиться через:
77.65 грн.
66.00 грн.

Сітка для м'ячів застосовується для перенесення та зберігання спортивних м'ячів – у футболі, волейболі, баскетболі та інших видах спорту. Це важливий та незамінний атрибут під час проведення змагань чи тренувань.

Модель "СТАНДАРТ" - це високонадійна сітка для перенесення м'ячів нашого власного виробництва, зроблена вона вузловим способом в'язання з плетеного з наповнювачем поліпропіленового шнура діаметром 3 мм. Дана сітка для м'яча дозволяє переносити до 5 м'ячів одночасно.

Характеристики

Місткість: 5 м'ячів

Матеріал: поліпропілен

Діаметр шнура: 3 мм

Осередок: 12 см

Форма осередку: квадрат

Вид плетіння: вузловий

Особливості

Пропонована сітка для футбольних м'ячів характеризується високою міцністю, практичністю та зручністю використання. Властивості матеріалу виготовлення (поліпропілен низького тиску) дозволяють їй бути стійкою до різних негативних погодних впливів: сонячного випромінювання, намокання та температурних перепадів. Також сітка для м'ячів, купити яку за доступною ціною Ви можете саме у нас, має зручну форму авоськи та відрізняється компактністю у складеному стані.

Наші сітки для м'ячів підходять для використання як у аматорському спорті, так і у професійному середовищі. Сітка для футбольного м'яча або іншого надувного в кількості до 5-ти шт. – необхідний інвентар для гравців, тренерів та вчителів фізкультури, може застосовуватись у приміщеннях або на відкритому повітрі.

Колір: жовто-синій, що відповідає кольорам оформлення українського прапора.

Переваги

Практичність, зручність експлуатації;
Висока розривна міцність, зносостійкість;
Місткість;
Стійкість до УФД;
Вологостійкість;
Добре переносить перепади температури;
Екологічна безпека;
Тривалий період служби.
Щоб купити сітку для м'ячів надійної якості, за вигідною вартістю та доставкою по всій Україні – робіть замовлення прямо з нашого сайту або звертайтесь до менеджерів S4S за вказаними контактними даними. Також у нашому каталозі представлена сітка для зберігання м'ячів інших моделей (відрізняються шнуром, місткістю, кольором).

messenger
Ви дивилися