0товарів: 0.00 грн. 

Сітка для перенесення м'ячів "СТАНДАРТ", на 5 м'ячів, шнур Д - 3 мм біло-синя

63.53 грн.54.00 грн.
  • В наявності
  • Модель:  91094006
Акція закінчиться через:
63.53 грн.
54.00 грн.

Сітка для м'ячів застосовується для перенесення і зберігання спортивних м'ячів - в футболі, волейболі, баскетболі, а також інших видах спорту. Це важливий і незамінний атрибут при проведенні змагань або тренувань.

Модель «СТАНДАРТ» - це високонадійні сітка для перенесення м'ячів нашого власного виробництва, зроблена вона вузловим способом в'язки з плетеного з наповнювачем поліпропіленового шнура діаметром 3 мм. Дана сітка для м'яча дозволяє переносити до 5-ти м'ячів одночасно.

Характеристики

Місткість: 5 м'ячів

Матеріал: поліпропілен

Діаметр шнура: 3 мм

Осередок: 12 см

Форма осередку: квадрат

Вид плетіння: вузловий

Особливості

Пропонована сітка для футбольних м'ячів характеризується високою міцністю, практичністю і зручністю використання. Властивості матеріалу виготовлення (поліпропілен низького тиску) дозволяють їй бути стійкою до різних негативних погодних впливів: сонячного випромінювання, намокання і температурних перепадів. Також сітка для м'ячів, купити яку за доступною ціною Ви можете саме у нас, має зручну форму авоськи і відрізняється компактністю в складеному стані.

Наші сітки для м'ячів підходять для використання, як в любительському спорті, так і в професійному середовищі. Сітка для футбольного м'яча або будь-якого іншого надувного в кількості до 5-ти шт. - необхідний інвентар для гравців, тренерів і вчителів фізкультури, може застосовуватися в приміщеннях або на відкритому повітрі.

Колір: біло-синій

переваги

Практичність, зручність експлуатації;
Висока розривна міцність, зносостійкість;
місткість;
Стійкість до УФІ;
вологостійкість;
Добре переносить перепади температури;
Екологічна безпека;
Довгий період служби.
Щоб купити сітку для м'ячів надійного якості, за вигідною вартості і з доставкою по всій Україні - робіть замовлення прямо з нашого сайту або звертайтеся до менеджерів S4S за вказаними контактними даними. Також в нашому каталозі представлена сітка для зберігання м'ячів інших моделей (відрізняються шнуром, місткістю, кольором).

messenger
Ви дивилися