0товарів: 0.00 грн. 

Розмітка майданчика для пляжного волейболу «СТАНДАРТ» синя

2470.59 грн.2100.00 грн.
 • В наявності
 • Модель:  91022006
Акція закінчиться через:
2470.59 грн.
2100.00 грн.

Розмітка майданчика для волейболу «СТАНДАРТ» – це комплект спеціального інвентарю виробництва нашої компанії S4S, який призначений для позначення меж ігрового поля в пляжному волейболі. Виріб являє собою високоміцну стрічку, з'єднану по краях і формуючу лінії розмітки у волейболі у формі замкнутого прямокутника. У комплектацію входять 4 кріплення, які допомагають безпечно зафіксувати пристосування на майданчику для гри.

Розмітка у волейболі – важливий спортивний елемент для проведення, як аматорських, так і професійних матчів. Щоб дотримуватися правила гри у волейбол, розмітка майданчика – необхідний і незамінний атрибут. Пропонована розмітка поля у волейболі забезпечує безпечний і ефективний ігровий процес, а її матеріал захищений від впливу вологи і ультрафіолетового випромінювання.

Характеристики

Матеріал стрічки: синтетика

Ширина стрічки: 5 см

Ширина: 8 м

Довжина: 16 м

Комплектація: стрічка, 4 кріплення зі шнурами

Особливості

Наша розмітка майданчика для пляжного волейболу виготовлена у відповідності зі стандартами FIVB, завдяки чому підходить для проведення офіційних змагань. Стрічка для розмітки пляжного волейболу зроблена з синтетичної стрічки підвищеної міцності і щільності. Ширина стрічки – 5 див. Встановлюється на стандартне ігрове поле для волейболу, розміри і розмітка якого складуть 16 м в довжину і 8 м завширшки. У комплекті йдуть 4 металевих кріплення у формі кілочків, поміщених в пластикову оболонку, що захищає спортсменів від травм. По всіх кутках стрічки знаходяться прошиті бічні отвори з просмикнутими гумовими шнурками діаметром 4 мм, на яких, в свою чергу, тримаються кілочки для кріплення розмітки до поверхні землі.

Колір: синій. Розмітка для волейболу, купити яку за доступною ціною можна в нашому онлайн-магазині спорттоварів S4S, буде добре помітна на піску.

Переваги

 • Міцна, зносостійка стрічка з синтетики;
 • Розмітка для пляжного волейболу зроблена у відповідності з світовими стандартами якості;
 • Призначена для поля стандартного розміру, підходить для професійної гри;
 • Захист від дії УФІ, вологостійкість;
 • Має надійне кріплення для піщаної поверхні та ґрунту;
 • Дозволяє оперативно і легко облаштувати ігрову зону;
 • Забезпечує безпечну гру;
 • Зручна в зберіганні і транспортуванні, компактна в складеному стані;
 • Довгий експлуатаційний період.

Правильно організувати волейбольну гру на пляжі допоможе розмітка для пляжного волейболу, купити яку вигідно в нашому спортмагазині S4S. Ми пропонуємо якісний виріб власного виробництва, ідеально підходить для використання на стаціонарних волейбольних майданчиках.

messenger
Ви дивилися
Показати ще