0товарів: 0.00 грн. 

Канат для спортзалу для лазіння діаметром 45 мм, довжиною 7 м.

3847.06 грн.3270.00 грн.
  • В наявності
  • Модель:  91016007
Акція закінчиться через:
3847.06 грн.
3270.00 грн.

Характеристики
Тип: канат
Вигляд: для лазіння
Матеріал: бавовна
Діаметр: 4,5 см
Довжина: 7 м
Комплектація: канат, кріплення, прут діаметром 10 мм


Канат для спортзалу – це спеціальне спортивне обладнання, що використовується з метою підвищення майстерності, спритності, а також силового тренінгу з власною вагою. У процесі занять з канатом отримують навантаження, як м'язи рук, так і інша мускулатура тіла. Також канат для лазіння розвиває орган рівноваги, покращує координацію рухів.
Канат для лазіння купити Ви можете з комфортом і за невисокою вартістю в нашому Інтернет-магазині спортивного інвентарю S4S. Ми пропонуємо якісну і надійну канатну продукцію власного виробництва.

Особливості
Обладнання застосовується, як снаряд для тренувань, у багатьох видах спорту. Також канати є обов'язковим спортінвентарем при облаштуванні спортивних залів у школах, ВУЗах та інших навчальних закладах. Пропонований канат для лазіння – дитячий і дорослий одноразово за можливостями використання.

Представлений канат для лазіння 7 метра зроблений з високоміцного бавовни (з вмістом 100%).
Кріплення каната для лазіння виконано із сталі високої міцності, яка покрита зносостійкою фарбою. Застосовуються болти і гайки кріплення виготовлені у відповідності з вимогами ряду німецьких стандартів DIN 931, DIN 933, DIN 934. Для додання виробу найкращої надійності задіяна гайка самостопорная, має поліамідну вставку. Гайки і болти з різьбою з великим кроком, що дозволяє їм переносити сильні навантаження. Результати проведених тестувань продемонстрували, що кріплення в повній мірі відповідають вимогам, що пред'являються.

На другому, не кріпильному, кінці каната є полімерна термозбіжна трубка. Термоусадка під впливом температури здатна щільно охопити предмет, забезпечуючи надійну ізоляцію і фізичний захист. Завдяки термоусаживаемой трубці закінчення каната отримало щільне захисне стягування, охороняє найбільш вразливу частину виробу від розплітання і пошкоджень.

Переваги
• Стовідсоткова бавовна високої міцності;
• Зносостійкість, тривалий експлуатаційний період;
• Застосовуються надійні кріплення із сталі;
• Оптимальна товщина – 45 мм;
• Підходить для занять дітей і дорослих;
• Тренує м'язову силу, витривалість;
• Розвиває вестибулярний апарат, координацію;
• Високі екологічні властивості.

Купити канат для лазіння за вигідною ціною, в роздріб або оптом, Ви можете через наш каталог продукції або відразу зробивши по гарячій лінії прямий телефонний дзвінок менеджеру S4S. Також серед асортименту наших спорттоварів є канати з іншого довжиною (моделі від 2,50 до 6,50 м).

messenger
Ви дивилися
Показати ще