0товарів: 0.00 грн. 

Канат для лазіння для спортзалу діаметром 45 мм, довжиною 5 м.

2847.06 грн.2420.00 грн.
  • В наявності
  • Модель:  91016008
Акція закінчиться через:
2847.06 грн.
2420.00 грн.

Характеристики
Тип: канат
Вигляд: для лазіння
Матеріал: бавовна
Діаметр: 4,5 см
Довжина: 5 м
Комплектація: канат, кріплення, прут діаметром 10 мм

Канат для спортзалу – це спеціальний спортивний інвентар, який використовується для розвитку навички спритності, а також отримання тілом силового навантажувального ефекту. При заняттях з канатом задіюється власний вагу, що дає навантаження на руки, але також втягуються в роботу і інші м'язові групи. Крім цього, канат для лазіння істотно сприяє тренуванні органу рівноваги і удосконалює координацію рухів.

Канат для лазіння купити Ви можете по недорогій вартості і зі зручністю в нашому онлайн-магазині спортивного продукції S4S. Ми реалізуємо якісні та надійні канати власного виробництва.

Особливості
Інвентар застосовується в якості знаряддя для тренувань у різних спортивних напрямках. Крім цього, канати відносяться до числа обов'язкового спортивного обладнання, використовуваного у навчальних закладах (школах, ВУЗах та ін). Реалізований канат для лазіння – дитячий і дорослий одноразово за своєї застосовності.
Представлений канат для лазіння 5 метра пліток з високоміцних бавовняних волокон (з вмістом бавовни 100%).

Кріплення каната для лазіння зроблено з міцної сталі, на яку нанесена стійка фарба. Входять в конструкцію кріплення болти і гайки виконані у відповідності з вимогами німецьких стандартів DIN 931, DIN 933, DIN 934. З метою досягнення максимальної надійності застосовується гайка самостопорная з поліамідної вставкою. Гайки і болти відрізняються різьбленням з великим кроком, що дає їм можливість витримувати сильну навантаження. За результатами проведених технічних випробувань, кріплення мають максимальну відповідність пропонованим вимогам.

На другому, не кріпильному, кінці каната є полімерна термозбіжна трубка. Термоусадка під впливом температури здатна щільно охопити предмет, забезпечуючи надійну ізоляцію і фізичний захист. Завдяки термоусаживаемой трубці закінчення каната отримало щільне захисне стягування, охороняє найбільш вразливу частину виробу від розплітання і пошкоджень.

Преимущества
• Сделан из крепкого хлопка;
• Износостоек, прослужит долгий период;
• Высоконадёжные стальные крепления;
• Имеет оптимальную толщину – 45 мм;
• Подходит для занятий взрослых и детей;
• Тренирует силу мышц, выносливость;
• Развивает вестибулярный аппарат, координацию;
• Экологичный материал.

Купить канат для лазания по выгодной цене, в розницу или оптом, Вы можете через наш каталог продукции или сразу сделав телефонный звонок менеджеру S4S. Также в нашем товарном ассортименте имеются аналогичные канаты с другой длиной (от 2,50 до 6,50 м).

messenger
Ви дивилися
Показати ще