0товарів: 0.00 грн. 

Канат в спортзал для лазіння діаметром 45 мм, довжиною 4,5 м.

2600.00 грн.2210.00 грн.
  • В наявності
  • Модель:  91016002
Акція закінчиться через:
2600.00 грн.
2210.00 грн.

Характеристики
Тип: канат
Вигляд: для лазіння
Матеріал: бавовна
Діаметр: 4,5 см
Довжина: 4,5 м
Комплектація: канат, кріплення, прут діаметром 10 мм

Канат для лазіння відноситься до спеціального спортинвентарю, що використовується з метою розвитку навички спритності, а також силовий тренування тіла з використанням власної ваги. Виконуючи вправи з канатом, людина розвиває, як силу рук, так і отримує навантажувальний ефект на інші м'язові групи. Разом з цим, канат для спортзалу забезпечує тренування вестибулярного апарату і покращує рухову координацію.

Купити канат для лазіння Ви можете за доступною ціною та зручністю в нашому мережевому магазині спортінвентарю S4S. Ми пропонуємо високоякісні надійні канати власного виробництва.

Особливості

Обладнання застосовується, як тренувальний снаряд, в дуже багатьох видах спорту. Також канати входять до переліку обов'язкового інвентарю в школах, ВУЗах та інших навчальних закладах. Представлений канат для лазіння – дитячий і дорослий одночасно за своїми експлуатаційними можливостями.
Пропонований канат для лазіння 4,5 метра зроблений з бавовняних волокон високої міцності (вміст бавовни – 100%).

Кріплення каната для лазіння виконано з міцної сталі, на яку нанесена стійка фарба. Використовуються болти і гайки кріплення виготовлені за вимогами німецьких стандартів DIN 931, DIN 933, DIN 934. Для граничної надійності застосовується самостопорная гайка з поліамідної вставкою. Гайки і болти володіють великим кроком різьби, завдяки чому витримують велике навантаження. За результатами проведених випробувань, кріплення в повній мірі відповідають вимогам, що пред'являються.

Кінець каната, не використовується для кріплення, забезпечений полімерної термозбіжної трубкою. Термоусадка під дією температури забезпечує щільний охоплення предмета з його надійною ізоляцією і фізичним захистом. За допомогою термоусаживаемой трубки на закінчення каната є щільне захисне стягування, який оберігає виріб від розплітання та отримання пошкоджень в його найбільш вразливої частини.

Переваги
• Зроблено з високоміцного бавовни;
• Зносостійкість, тривалий термін служби;
• Надійні сталеві кріплення;
• Оптимальна товщина – 4,5 см;
• Підійде для дорослих і дитячих тренувань;
• Розвиток сили м'язів, витривалості;
• Тренування координації, відчуття рівноваги;
• Екологічні властивості матеріалу.

Канат для лазіння купити за вигідною вартості, в роздріб або оптом, Ви можете через наш каталог товарів або відразу зателефонувавши одному з менеджерів S4S по гарячій лінії. Також серед нашого товарного асортименту наявні канати іншої довжини (варіанти від 2,50 до 6,50 м).

messenger
Ви дивилися
Показати ще