0товарів: 0.00 грн. 

Канат для спортзалу для лазіння діаметром 45 мм, довжиною 4 м.

2352.94 грн.2000.00 грн.
  • В наявності
  • Модель:  91016009
Акція закінчиться через:
2352.94 грн.
2000.00 грн.

Характеристики
Тип: канат
Вигляд: для лазіння
Матеріал: бавовна
Діаметр: 4,5 см
Довжина: 4 м
Комплектація: канат, кріплення, прут діаметром 10 мм

Канат для спортзалу являє собою спеціальний спортивний інвентар, використовуваний для підвищення майстерності, спритності, а також отримання тілом силового навантаження. При виконанні вправ з канатами розвивається не тільки сила рук, але також поширюється навантажувальний ефект на інші групи м'язів. Крім цього, канат для лазіння сприяє тренування вестибулярного апарату і покращує координацію рухів.
Канат для лазіння купити Ви можете з комфортом і за вигідною вартості в нашому Інтернет-магазині спортивного інвентарю S4S. Ми пропонуємо якісні і надійні канати власного виробництва.

Особливості
Інвентар задіюється в якості тренувального снаряда у багатьох видах спорту. Також канати є обов'язковими в числі обладнання спортивних залів у школах, ВУЗах та інших навчальних закладів. Пропонований канат для лазіння – дитячий і дорослий одночасно по своїм можливостям експлуатації.

Реалізований канат для лазіння 4 метри виконано з високоміцних бавовняних волокон (вміст бавовни становить 100%).

Кріплення каната для лазіння зроблено з міцної сталі з нанесенням стійкої фарби. Застосовуються болти і гайки кріплення виготовлені у відповідності з вимогами німецьких стандартів DIN 931, DIN 933, DIN 934. Для збільшення надійності використовується гайка самостопорная, що включає поліамідну вставку. Гайки і болти характеризуються великим кроком різьби, що дозволяє їм витримувати сильну навантаження. За отриманими результатами в ході випробувань, кріплення досконало відповідають пропонованим вимогам.

Другий кінець каната, не є кріпильним, забезпечений полімерної термозбіжної трубкою. Під впливом температури термоусадка здатна щільно обхопити предмет, забезпечуючи його надійну ізоляцію і механічний захист. За допомогою термоусаживаемой трубки закінчення каната має щільне захисне стягання, що охороняє виріб у найбільш вразливої частини від розплітання і пошкоджень.

Переваги
• Виготовлений з бавовни з високою міцністю;
• Стійкий, тривалий експлуатаційний період;
• Надійні кріплення із сталі;
• Відрізняється оптимальною товщиною – 4,5 см;
• Підходить для тренувань серед дорослих і дітей;
• Розвиває м'язову силу, витривалість;
• Тренує вестибулярний апарат, координацію;
• Матеріал, що має екологічні властивості.

Купити канат для лазіння за доступною ціною, у роздріб або оптом, Ви можете через наш товарний каталог або зробивши прямий телефонний дзвінок одному з менеджерів S4S. Також в нашому асортименті товарів є канати з іншого довжиною (моделі від 2,50 до 6,50 м).

messenger
Ви дивилися
Показати ще