0товарів: 0.00 грн. 

Сітка безузловая для міні-футболу, футзалу гандболу воріт «ЄВРО ЕЛІТ 1.1» жовто-синя (комплект з 2 шт.)

3611.76 грн.3070.00 грн.
 • Модель:  91002001
Акція закінчиться через:
3611.76 грн.
3070.00 грн.

Сітка для міні-футболу «ЄВРО ЕЛІТ» – це високоякісний продукт україно-іспанського виробництва, призначений для установки на ворота в спортивних залах, де грають у спрощений варіант футболу. Виріб має відповідність світовим стандартам професійного спорту і може застосовуватися на міжнародних змаганнях. Такі сітки є важливим спортивним інструментом для тенісних кортів, спортивних залів, стадіонів, спортивних майданчиків, тому слід приділити особливу увагу при їх виборі. Як правильно вибрати сітку і не стати жертвою аферистів, ви можете прочитати у статті за посиланням

Сітка для футзалу має шнур з поліпропілену з діаметром 4 мм і квадратної осередком 12 см. Спосіб плетіння – безузловой. Периметр посилений поліпропіленовим шнуром, діаметром 4 мм

Товар йде в комплекті з 2-х штук.

Характеристики

Полотно сітки: іспанське

Повний розмір: 2,04 x 3 x 1,1 м

Вага 2,8кг.

Осередок: 12 сантиметрів

Форма комірок: квадрат

Діаметр шнура: 4 міліметра

Шнур: в'язаний

Вид плетіння: безузловой

Матеріал: поліпропілен 

Колір: жовто-синій

Особливості

Представлена безузловая сітка для міні-футбольних воріт виготовляється із застосуванням новітніх технологій сіткового виробництва. За рахунок відсутності вузлів сітка на ворота для міні-футболу не має знижену міцність в місцях з'єднання шнура, на відміну від вузлових моделей. Завдяки цьому вдається досягти високих показників міцності та розривної сили вироби, в кожній його точці.

Для підвищення експлуатаційних якостей, використовуваний шнур поліпропіленовий містить добавки, які надають йому стійкість до УФІ і температурних перепадів.

Переваги:

 • Чудова міцність, зносостійкість;
 • Підходить для аматорських та професійних ігор у футзал;
 • Нульова водопоглощаемость;
 • Хороша стійкість до впливів середовища і перепадів температури;
 • Стійкість до впливу сонячного випромінювання;
 • Стійкість до забруднень завдяки неабсорбирующему волокну;
 • Не проводить електричний струм, не накопичує статичний заряд;
 • Відмінно переносить хімічні впливи (лужне, кислотне тощо);
 • Екологічна безпека, висока гігієнічність;
 • Не є середовищем поширення бактерій і грибків;
 • Не буде пошкоджуватися комахами-шкідниками.

Плетене полотно даної сітки для міні-футболу сертифіковане з присвоєнням 1-го класу за стандартом 100 OEKO-TEX. Це підтверджує екологічну безпеку сітки для минифутбольных воріт у відношенні людини і навколишнього середовища.

Якщо Вам потрібна сітка для міні-футболу, купити її в Україні Ви можете в нашому Інтернет-магазині спортивних товарів та інвентарю S4S. Сітка для мініфутбольное воріт, ціна якої у нас досить доступна, відрізняється відмінною якістю виготовлення і високою експлуатаційною надійністю.

Серед асортименту наших товарів Ви знайдете найширший асортимент сіток для різних напрямків спорту - футболу, гандболу, волейболу і т.д. З новинками нашого виробництва Ви можете ознайомитись за посиланням

Підібрати і замовити виріб з нашого каталогу Ви можете з відмінними розмірними, колірними і іншими характеристиками. Різні модельні варіанти виконання має і сітка для мініфутбольное воріт, купити яку можна на сайті нашої фірми S4S. Також ми розглядаємо індивідуальні клієнтські замовлення, оскільки є виробником багатьох з реалізованих у нас сіткових виробів. Звертайтеся до нас за контактними телефонами або робіть замовлення прямо з сайту.

Сертификаты качества

 

Сертификат El leon De oro OECСертификат El leon De oro IQNETСертификат El leon De oro OEKO-TEX

Сітка футбольна підвищеної міцності «ЕЛІТ 2,1» біла (комплект з 2 шт.)
ТОП продажів

8890.59 грн.-15%7557.00 грн.

Немає в наявності
messenger
Ви дивилися