0товарів: 0.00 грн. 

Сходи дитяча, підвісна, дерев'яна ««СЛІДИ», лак

261.18 грн.222.00 грн.
  • В наявності
  • Модель:  91012006
Акція закінчиться через:
261.18 грн.
222.00 грн.

Мотузкові сходи «СЛІДИ» - це дитячий спортивний снаряд, що розвивається, що випускається нашою компанією S4S. Дані підвісні сходи виготовлені з міцних дерев'яних круглих сходів і міцного шнура з діаметром 7 мм, характеризуються високою надійністю та відмінними експлуатаційними властивостями.

Виріб чудово підходить для забезпечення фізичної активності дитини як хлопчика, так і дівчинки. Мотузкові сходи для дітей сприяють розвитку спритності, рухової координації, м'язової сили в різних частинах тіла, а також підвищують витривалість. З її допомогою як виконуються корисні для організму вправи, а й забезпечується цікавий ігровий процес.

Характеристики

Матеріал: деревина твердих порід
Покриття: акриловий лак
Конструкція: навісна
Кількість слідів: 7 шт.
Діаметр перекладини:  8,5см
Ширина "сліду" для ніжки: 6,5 мм
Відстань між поперечинами: 15 см
Діаметр шнура: 7 мм
Довжина сходів із шнуром: 250 см
Особливості

Наші дитячі мотузкові сходи проводяться з ретельним врахуванням фізіологічних особливостей організму дитини. Завдяки цьому кожна частина виробу ретельно продумана та має своє функціональне призначення. Представлені сходи підвісні виготовлені з вологостійкого шнура з підвищеною міцністю, на якому закріплені 7 ступенів у вигляді слідів. Кожен рівень складається з поперечки, що кріпиться на шнурі, стійкість якої забезпечується надійними вузлами на шнурах. У конструкції дотримані необхідні діаметр перекладин та крок щаблів. Поверхня перекладин ретельно відполірована (завдяки чому на ній немає якихось задирок і зазубрин) і покрита акриловим лаком.

Переваги

Якісні матеріали (оброблене натуральне дерево, міцний синтетичний шнур, акриловий лак);
надійна конструкція, пристосована для активних занять дитини;
Безліч вправ та ігрових занять зі снарядом;
Сходи мотузкові підходить для встановлення в спортивному куточку будинку (наприклад, на перекладині шведської стінки), в дитячому спортзалі або на території двору;
Екологічність, гіпоалергенність (не здатна викликати алергію);
Довготривалий експлуатаційний період.
Придбати якісні дитячі мотузкові сходи виробництва S4S Ви можете через наш каталог товарів, оформивши відповідне замовлення, або відразу зробивши дзвінок до нашого менеджера по гарячій телефонній лінії. Ми пропонуємо широкий асортимент корисного та захоплюючого спортивного обладнання для дітей за доступними цінами.

З іншими товарами виробництва S4S Ви можете ознайомитись за посиланням

This link is not about sports, but we cannot remain silent. How can we.

messenger
Ви дивилися
Показати ще