0товарів: 0.00 грн. 

Акція! Розпродаж спорттоварів зі знижкою 50%

Акція! Розпродаж спорттоварів зі знижкою 50%

У нашому спортмагазині відкрився розпродаж спортивних товарів із найвигіднішою знижкою 50%. Нова категорія розпродажу пропонує знижені в ціні товари, серед яких, як залишки з нашого складу, так і вироби, що мають незначні дефекти, що не впливають на їх функціональність. У числі представленої на розпродаж продукції Ви знайдете спортінвентар нашого власного виробництва (волейбольні та баскетбольні сітки, сітки для перенесення м'ячів, дитячі підвісні канати, сходи та гойдалки, гамаки та інше) та різноманітні спортивні товари від наших постачальників.


Для кожного виробу ми вказуємо конкретну причину зниження цін. Серед причин – розпродаж залишків (товари залишилися в 1 або кількох екземплярах), пошкоджене або відсутнє упаковка, невеликі зовнішні дефекти (подряпини, вм'ятини, сколи) або інші фактори для уцінки. Крім цього, у категорію розпродажу включені товари, що належать до нестандартних для нашого Інтернет-магазину.


Також ми розпродаємо футболки та шарфи футбольного вболівальника зі знижкою 50%. Докладніше про це Ви можете дізнатися тут.


Звертаємо увагу – ми не розпродуємо б.в. Вироби. Всі товари абсолютно нові і повністю зберігають свою функціональність – легкі дефекти мають лише зовнішній дизайнерський характер.


Скористайтеся унікальною нагодою придбати товари для спорту за зниженою в 2 рази ціною! Асортимент розпродажу періодично змінюється, тому слідкуйте за оновленнями.


Captcha

messenger