Футбольна сітка безвузлова «Євро 1» – високоякісний виріб, випущений спільно нашою компанією S4S та світовим виробником з Іспанії El Leon de Oro, що виробляє сіткову продукцію ще з 1979 р. Модель виконана з полімерного полотна з поліпропілену покращених властивостей, що має діаметр шнура 3 мм та 10-сантиметрове вічко у формі квадрата. Сітка футбольна призначена для встановлення на ворота класичного футболу, може використовуватись для тренувань та змагань у професійному спорті.

    З повним асортиментом товарів S4S можна ознайомитись на сайті s4s.in.ua. Пропонована сітка для футбольних воріт завдяки технології безвузлового плетіння не має вузлів у точках з'єднання шнура з підвищенням міцності у цих локальних ділянках. Периметр моделі додатково укріплений потовщеним поліпропіленовим шнуром діаметром 4 мм. Товар поставляється в комплекті із 2 шт.

    Безвузлове полотно сітки для футболу має всі відповідні сертифікати якості. Серед них такі: OEKO-TEX (перший клас з екологічності, що означає безпечні властивості для людей усіх вікових груп та природного середовища), AITEX (сертифікат реакції при пожежі, що має найвищий клас M – слабка провідність тепла та негорючість при займанні), сертифікат IQNet (підтверджує відповідність нормам стандарту ISO 9001: 2015), сертифікат іспанського походження та декларація відповідності всім стандартам виробництва.

Характеристики

 • варіант плетіння: безвузловий
 • матеріал: поліпропілен
 • шнур: в'язаний з наповнювачем
 • діаметр шнура: 3 мм
 • розмір вічка: 10x10 см
 • форма вічка: квадрат
 • повний розмір: 2,6x7,5x1 м
 • колір: білий
 • комплектація: 2 шт.

Особливості та переваги

 • зносостійкість, довготривалий період служби;
 • безвузлове плетіння, завдяки якому сітка на футбольні ворота має підвищену міцність на розривну силу;
 • підходить для занять класичним футболом на аматорському рівні та офіційних змагань;
 • за рахунок покращення складу шнура – ​​сітка для футболу має стійкість до ультрафіолетового випромінювання, температурних коливань, впливу вологості;
 • міцне поліпропіленове волокно з антистатичним та неабсорбуючим ефектом – має стійкість до грязьових та пилових накопичень;
 • відповідність загальносвітовим виробничим стандартам, наявність сертифікатів якості, пожежна та екологічна безпека.

    Якщо Ви шукаєте, де купити сітку для футбольних воріт, замовити її зі зручністю можна через наш інтернет-магазин nets4sport, додавши обраний товар у «Кошик» та оформивши заявку на замовлення. Наш менеджер за короткий термін передзвонить Вам, щоб уточнити деталі замовлення. Також Ви можете оперативно зв'язатися з нами за вказаною на сайті контактною інформацією. Придбати футбольну сітку S4S ​​у нас можна за вигідною ціною виробника з доставкою по всій території України або самовивезенням із нашого офісу у місті Харків. Зверніть увагу на інші моделі сіток з нашого каталогу, а якщо не знайшлося відповідного варіанту – розглядаємо й індивідуальні замовлення на виготовлення спортивних сіткових виробів.

Сітка для футбольних воріт Іспанія безвузлова «ЄВРО 1», сітка футбольна біла (комплект із 2 шт.)

 • Модель: 10351
 • Наявність: На складі
 • 4 420.00 грн.


Рекомендовані

Сітка для футболу безузловая «ЄВРО ЕЛІТ 1» , жовто-синя (комплект з 2 шт.)

Сітка для футболу безузловая «ЄВРО ЕЛІТ 1» , жовто-синя (комплект з 2 шт.)

    Футбольна сітка безвузлова «Євро Еліт 1» – високоякісний виріб, випущений спільно нашою компанією S4S та світовим виробником з Іспанії El Leon de Oro, що виробляє сіткову продукцію ще..

7 300.00 грн.

Сітка волейбольна «China model 69» жовто-синя

Сітка волейбольна «China model 69» жовто-синя

    Волейбольна сітка «China model norma 69» з поліпропіленового шнура з діаметром 2,2 мм і квадратним вічком 15 см – відмінний вибір для гравців-початківців у волейбол. Дана модель виробн..

333.00 грн.

Загороджувальна сітка безузловая Іспанія, D – 7 мм, осередок – 15 см, сертифицированая, огороджувальна, біла

Загороджувальна сітка безузловая Іспанія, D – 7 мм, осередок – 15 см, сертифицированая, огороджувальна, біла

    Ціна сітки вказана за кв. м. Стандартна ширина рулону 2 м, 3 м та 4 м. На замовлення швидко з'єднуємо рулони в один. Наприклад, можливі ширини рулонів, крім 2, 3 та 4 метри: 5 м, 6 м, 7 м, 8 ..

171.00 грн.

Сітка для волейболу безузловая «ЄВРО НОРМА ЛАЙТ» з тросом чорно-біла

Сітка для волейболу безузловая «ЄВРО НОРМА ЛАЙТ» з тросом чорно-біла

    Волейбольна сітка безвузлова «ЄВРО НОРМА ЛАЙТ» зі стальним тросом – виріб високої якості, випущений спільно нашою компанією S4S та світовим виробником з Іспанії El Leon de Oro, що виро..

4 808.00 грн.