0товарів: 0.00 грн. 

Важка загороджувальна сітка без-вузлова Д.7мм. Осередок 15см. відбійник для спортзалів, стадіонів, спортмайданчиків червона

201.18 грн.171.00 грн.
  • Модель:  99080008
Акція закінчиться через:
201.18 грн.
171.00 грн.

Загороджувальна сітка огороджувальна без-вузлова Іспанська Д.7мм. Осередок 15см. для спортзалів, стадіонів, спортмайданчиків – це виріб відмінної якості спільного виробництва світового лідера Іспанського Leon De Oro та Українського S4S. Leon De Oro   виробляє без-вузлові спортивні та захисні сітки з 1979 року. Товар має високу міцність і морозостійкість. Такі сітки є важливим спортивним інвентарем для спортивних залів, стадіонів, спортивних майданчиків, тому варто приділити особливу увагу при їх виборі. Як правильно вибрати сітку і не стати жертвою аферистів, Ви можете прочитати у статті за посиланням

Ціна вказана за сітку із необробленими, неукріпленими краями. Додаткове зміцнення периметра сітки шнуром з наповнювачем коштує 20 грн/пог. м. Товар вирушає зі складу у Харкові

Полотно сітки – від відомого іспанського виробника Leon De Oro, має всі необхідні сертифікати якості. Серед сертифікатів: OEKO-TEX – 1-й клас з екологічної безпеки для дітей та дорослих, AITEX – сертифікат пожежної реакції з наданим найвищим класом M (низька теплопровідність та швидке згасання полум'я), сертифікат походження та декларація відповідності виробничим стандартам.

Характеристики

Осередок – 15 сантиметрів
Діаметр шнура – 7 міліметрів
Вага на 1 м2 – 320 грам

Форма осередків – квадрат
Матеріал – поліпропілен
 

Особливості

Представлена без-вузлова сітка загороджувальна виготовляється з морозостійкого поліпропілену із застосуванням нових технічних розробок. Відсутність вузлів не викликає локальних знижень міцності, на відміну моделей з вузлами. Тим самим досягається краща міцність і розривне навантаження виробів. Спортивна сітка має найвищий 1-й клас із сертифікату 100 OEKO-TEX з екологічної безпеки для навколишнього середовища та людини (включаючи дітей). Сітка для спортзалу відрізняється простотою складання та відсутністю необхідності стабілізувати її розмір за рахунок відсутності вузлів.

Приклади використання таких сіток: 1) останні чотири чемпіонати світу з футболу проводилися з офіційним використанням сіток цього бренду. 2) такі сітки використовуються на нафтових вишках у Норвегії.

Колір

У продажу є така без-вузлова сітка загороджувальна спортивна червоного кольору. Також у нас представлені різні моделі різних кольорів.

Переваги:

Висока міцність, зносостійкість;
Підбір виробу за розмірами та кольором;
Низька водопоглинання;
Хороші теплоізоляційні властивості, морозостійкість;
Несприйнятливість до температурних перепадів;
Стійкість до ультрафіолетового випромінювання;
Стійкість до забруднень завдяки неабсорбуючому волокну;
Не накопичують статичну електрику;
Збереження властивостей у кислому та лужному середовищі;
Гігієнічність, бактеріальна захищеність, екологічність;
Не поїдаються комахами-шкідниками.
За бажанням клієнта проводиться посилення периметра (з усіх боків пришивається шнур підвищеної міцності, з наповнювачем, колір шнура посилення підбирається під колір сітки).

Область використання виробів є досить широкою. Захисна сітка для спортивних залів також застосовується для огорожі дитячих ігрових зон, в аквакультурі (лов та продаж риби), у будівництві для створення захисних огорож, в агрокультурі для забезпечення безпеки врожаїв, у тваринництві та птахівництві (для створення вольєрів, огорожі території пасовищ), у дизайні ландшафту (для оформлення газонів, вирівнювання ґрунту, формування рослинних композицій).

Пропонуємо купити надійні та високоякісні безвузлові сітки спільного виробництва іспанської компанії El Leon de Oro  та Українського виробника S4S у нашому Інтернет-магазині спортивних товарів S4S. З новинками нашого виробництва Ви можете ознайомитись за посиланням

 

Сертифікати якості

 

Сертификат El leon De oro OECСертификат El leon De oro IQNETСертификат El leon De oro OEKO-TEX

messenger
Ви дивилися